Navigation
Account
Üye Ol / Giriş Yap

DAHUA OTC102T FİBER OPTİK VERİCİ

Dahua Otc102T Fiber Optik Verici,Girişleri Otomatik Algılama,Fiber Üzerinden 1 Kanal Hdcvı Video Girişi,20 Km İletim Mesafesi,Kolay Kurulum Ve Duvara Monteli,Optik Verici

» Fiber Üzerinden 1 Kanal Hdcvı Video

» 1 Kanal Rs-485 Veri Sinyallerini İletir

» Fc Single Mod

» Fiber İletim Mesafesi: 20km

» Kayıpsız Sıkıştırmadan Real-Time İletim

» 20/30/50/60fps@720p & 25/30fps@1080p

» Girişleri Otomatik Algılama

» Upnp, Kolay Kurulum

» Dc12v

» Duvara Monte Edilebilir

 

 

Model OTC102T
Optical Index
Physical Port FC port, Single-mode fiber
Transmission Distance 0-20km
Input/ Output Wave Length Transmitter(OTC102T):1310nm transmit 1550nm receive;
Receiver(OTC102R):1550nm transmit 1310nm receive
HDCVI Video Index
Transmitter Input Level >500mVp-p
Receiver Output Level 1Vp-p
Input Auto Cable Balance 1080p:75-5 coaxial support 300m
720p :75-5 coaxial support 500m
Transmitter Input Relection Loss >15dB
Input/Output Impedance 75Ω
Physical Port BNC port
Input/ Output Port Number 1 ch
Video Bandwidth 45MHz
Sampling Bandwidth 10bit
Sampling Frequency 108MHz
HDCVI Coaxial Control Data Index
Work Mode Half-dual
Error Rate <10-9
Baud Rate 1200-9600bps
Diğer özellikler
indikatör Video indikatör, güç indikatör, veri indikatör
Güç DC12V 1A
Güç Tüketimi ≤5W
Sıcaklık -40C~75C
Nem 10%~90% RH
Ağırlık 200g
Boyut 104.6mm×96.2mm×29.5mm
Montaj Duvar montaj

 

Teknik Şartname

Türkçe Broşür

Yorumlar


İlk yorumu siz yapın! “DAHUA OTC102T FİBER OPTİK VERİCİ”

*

Satın almak için;


B2B Bayilik Sistemiziden


ya da


0850 650 07 07 Telefonundan Bizlere Ulaşabilirsiniz.