HAKKIMIZDA

Parantez Elektronik ve Bilişim Sisitemleri, elektronik güvenlik sistemleri sektöründe, kendi tescilli markası olan CADEX marka güvenlik ürünlerini ,oluşturduğu bayi ağı ile tüketiciye en hızlı şekilde ulaştırılmasını sağlayan bir teknoloji firmasıdır.

Parantez Elektronik, kurulduğu günden beri satış, pazarlama,çalışmalarının yanısıra, teknik servis hizmeti ve araştırma geliştirme çalışmaları ile ilgili de sürekli altyapısını geliştirerek sektör içinde kendine haklı bir yer edinmeyi başarmıştır.

Parantez Elektronik, yaklaşık 15 yıllık bir bilgi ve birikimin üzerine 2014 yılında kurulmuştur. 1000’ün üzerinde bayisi olup, Elektronik Güvenlik sektörünün en yenilikçi firması olma gayreti ile yola çıkmış bulunan firmamız ; yeni teknolojileri takip ederek, kaliteli ürünlerle; deneyimli ekibi ile satış ve satış sonrası hizmet konusunda kusursuz olamayı,sektöründe her zaman kendine yer edinmeyi hedeflemektedir. .

hakkımızda
Biz Kimiz

Müşterilerimize sunduğumuz tüm ürünlerin kalitesine ve satış sonrası desteğine önem vermek , uygun fiyatla sunmak ve en hızlı şekilde ulaştırmak; Karlılıkla gelişmeyi ve büyümeyi sürekli kılarak bizimle çalışan herkesin memnuniyetine önem vermek.

Faaliyet gösterdiğimiz Güvenlik Sistemleri alanında Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında olan, teknolojik yeniliklerle sürekli gelişen, müşterilerinin beklentilerini karşılayan kalitede ürünler üreten, müşteri ve çalışanlarına değer katarak onların memnuniyetini sağlayan, topluma ve ülkesine faydalı, global bir şirket olmak.